Sheraton Fitness

Program Sheraton Fitness został stworzony, aby optymalizować trening poprzez integrację różnych elementów stylu życia. Zbudowany na czterech filarach: myśleniu, diecie, ruchu i odpoczynku, pomaga w osiągnieciu pełni zdrowia i dobrego samopoczucia w zgodzie z własnym ciałem.

Bez względu na to, czy Twoim celem jest wziąć udział w triathlonie, czy pragniesz zdobyć więcej energii na każdy dzień, z nami możesz osiągnąć rezultat, zgodny z Twoimi potrzebami i możliwościami.


Myślenie: Przygotuj Się

Zdrowy tryb życia to nie tylko ćwiczenia i dieta. Bardzo ważnym czynnikiem jest stan umysłu. Aby osiągnąć długofalowy sukces, niezbędne jest ułożenie planu działania i wiara w jego realizację. Dzięki temu zdobędziesz motywację do pracy, a wysiłek na drodze do zdrowszego stylu życia okaże się znacznie łatwiejszy.

Żywienie: Jedz Zdrowo

Zdrowe żywienie polega na racjonalnym jedzeniu. Posiłki to paliwo dla naszego ciała, które dostarcza mu energii do pracy. Bez prawidłowego odżywiania, plan treningowy nie przyniesie maksymalnych rezultatów, obniżając naszą wewnętrzną siłę. Z Sheraton Fitness możesz dostosować Twoje żywieniowe nawyki do faktycznie zużywanej energii, przynosząc korzyści dla funkcjonowania Twojego organizmu.Ruch: Bądź Aktywny

Aktywność to nie tylko godziny spędzane na siłowni i wyczerpujące treningi. Ruch powinien być częścią naszych codziennych czynności. Czasem lepiej zostawić samochód w garażu i wybrać się na spacer, by poczuć przypływ pozytywnej energii. Co więcej, w ten sposób redukujemy również możliwość nabawienia się kontuzji w przyszłości.

Regeneracja: Odpoczywaj

Regeneracja i odpoczynek to nieodłączne elementy zdrowia. Organizm nie jest w stanie pracować na najwyższych obrotach przez cały czas. Odpoczynek można rozumieć na dwa sposoby: czynny i bierny. Czynny to aktywność fizyczna, ale o niskiej intensywności, natomiast bierny nie wymaga od nas żadnego zaangażowania, np. masaż. Rezultat jest jednak zawsze taki sam: więcej energii następnego dnia!