Studio Fitness

Witamy w naszym studio fitness, które zostało stworzone z myślą o wszystkich pragnących spełnić swoje marzenia dotyczące kształtowania sylwetki oraz poprawy wydolności organizmu. Możliwość skorzystania z różnorodnej oferty programów treningowych pozwala dostosować charakter wysiłku do potrzeb i możliwości zarówno osób początkujących, jak i zaawansowanych w treningu.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne bieżnie, maszyny eliptyczne, stepery oraz rowery stacjonarne, wyposażone w monitory LCD, dzięki którym możesz pokonować kolejne kilometry na drodze do lepszego samopoczucia. Trening kondycyjny na najwyższym poziomie umożliwia sekcja cardio.


Trening Indywidualny

Specjalnie dla Ciebie, profesjonalni trenerzy Sheraton Fitness przygotują indywidualny plan ćwiczeń, uwzględniający Twoje potrzeby i możliwości. Pierwsze zajęcia poprzedza wywiad, w czasie którego zbieramy informacje pozwalające nam skomponować szczegółowy plan Twojego treningu.

Każda sesja w dobrze zaplanowanym treningu składaja się z trzech elementów:

  • Cardio – ćwiczenia pozwalające wzmocnić działanie układu sercowo-naczyniowego (trening wydolnościowy)
  • Kształtowanie sylwetki – ćwiczenia wykonywane na przyrządach, obejmuje poszczególne grupy mięśniowe
  • Rozciąganie – ćwiczenia rozciągające, dzięki którym poprawiona zostaje elastyczność mięśni i stawów, co pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia urazów

Będziemy czuwać nad czynionymi przez Ciebie postępami, nieustannie motywując Cię do dalszej pracy.

Wróć do oferty Sheraton Fitness > 


Sheraton Fitness, Warszawa

Bolesława Prusa 2WarsawPL

Hours of Operation
Zamknij