Strefa Wellness


Sauna

Dobroczynne działanie sauny jest znane od wieków. Finowie, twierdzą, że oczyszcza ona nie tylko ciało, ale i duszę - i mają w tym dużo racji.

Pobyt w saunie jest zabiegiem ciepłoleczniczym wykorzystującym
działanie gorącego powietrza (o temperaturze od 70°C do 120°C). Pod jego wpływem zachodzą zmiany w regulacji cieplnej organizmu. Następuje uregulowanie krążenia krwi, usprawniona zostaje przemiana materii. Naskórek staje się czystszy i bardziej elastyczny.

Sauna relaksuje, upiększa i pozwala dłużej cieszyć się młodością.

Łaźnia Parowa

Działanie łaźni parowej jest zbliżone do niskotemperaturowej sauny. Cechuje ją jednak wysoka wilgotność powietrza. Wewnątrz łaźni panuje stosunkowo niska temperatura (od 43°C do 48°C) i wilgotność dochodząca do 100%.

Działanie gorącej pary jest szczególnie pożądane w przypadku leczenia schorzeń dróg oddechowych i dolegliwości reumatycznych. Wilgotne ciepło kąpieli parowej wpływa korzystnie również na wygląd skóry, poprawiając krążenie krwi w naczyniach włosowatych.

Dodatkowym atutem naszej łaźni jest możliwość wypróbowania
dobroczynnych walorów aromaterapii.  

Masaże

Masaż to prawdopodobnie najstarsza i najprostsza metoda terapeutyczna.

W zależności od pożądanego efektu, masaż może mieć przebieg stymulujący bądź wyciszający. Zróżnicowane techniki pozwalają wpłynąć na zmniejszenie napięcia nerwowego, co z kolei pozwala uwolnić organizm od bólu mięśni, stawów oraz głowy.

Sprawdź naszą ofertę masaży > 
Telefon: + 48 22 450 6701
E-mail >


Sheraton Fitness, Warszawa

Bolesława Prusa 2WarsawPL

+122450670111

Hours of Operation
Zamknij